Андрушівка Понеділок, 29.04.2024, 16:03

Андрушівка кримінальна [20]
Кримінальне життя м. Андрушівка та Андрушівського району
Запитуйте - відповідаємо [20]
Консультації, відповіді на запитання жителів міста Андрушівка та Андрушівського району
Вітання, поздоровлення, оголошення [8]
Вітання, поздоровлення, оголошення жителів м. Андрушівка та Андрушівського району
Супутникове телебачення в Андрушівці [29]
Корисні поради, відповіді на запитання користувачів супутникового телебачення в м. Андрушівка та Андрушівському районі
Народна творчість Андрушівчан [2]
Вірші, поеми, оповідання, народна творчість Андрушівчан та жителів Андрушівського району
Геральдика [4]
Геральдика м. Андрушівка та Андрушівського району
ДАІ інформує [2]
Інформує ДАІ Андрушівського району
Відео Андрушівка [22]
Відеороліки, відеосюжети, відеорепортажі про Андрушівку та Андрушівський район
Карти м. Андрушівки та району [8]
Географічні карти м. Андрушівка та Андрушівського району
Андрушівська влада [52]
Інформація органів державної влади м. Андрушівка та Андрушівського району
Економіка Андрушівського району [17]
Бізнес і підприємства м. Андрушівка та Андрушівського району
Проект Андрушівка Онлайн [7]
Інформація про проект Андрушівка Онлайн
Організації і підприємства м. Андрушівка та Андрушівського району [47]
Організації, підприємства та установи всіх форм власності м. Андрушівка та Андрушівського району

Головна » Статті » Андрушівка » Історія Андрушівки та району

У категорії матеріалів: 75
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Описание окружающей местности в Андрушевке

КООРДИНАТЫ (WGS84): N 50° 0.971' E 29° 1.405'
МЕСТНОСТЬ: Украина, Житомирская обл., Андрушевский р-н
БЛИЖАЙШИЙ НАСЕЛЕННЫЙ ПУНКТ: Андрушевка

И было три брата - Никола, Федор да Семен...! Известно, что род велся от украинских казако... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 1934 | Додав: master | Дата: 27.05.2009

Село (I620 жителей) Андрушевского района, расположено на берегах р Ивянка. Первые сведения об Ивнице дати­руются 1584 г. Во второй половине XVIII в. это было довольно крупное торгово-ремесленное местечко с насе­лением более 3 тыс. жителей, в 1761 г. даже получившее привилегии от поль­ского короля Ав... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 454 | Додав: master | Дата: 14.05.2009

Город (9.4 тыс. жителей), центр района, расположен на высоком левом берегу р Гуйва. В окрестностях города найдены остатки поселения Черняховской культуры (середина I тыс.). Впервые Андрусовка (нынешнее название, по-видимому, является польской трансформацией первоначального) в исторических источниках... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 598 | Додав: master | Дата: 14.05.2009

АНДРУШІВКА - МІСТО ЦУКРУ Й АВІАЦІЇ

Статус міста обласного значення Андрушівка носить із 1975 року. У цей час його населення становить біля 13-и тисяч чоловік. Відстань до Житомира - 47 кілометрів. Місто розташоване на ріці Гуйва. Цікаво, що на сьогоднішній день Андрушівский район вважа... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 571 | Додав: master | Дата: 07.05.2009

Поява соковарні сприяло, появі нової категорії трудящих – робітників.
В 1869 році маєток Бержинського придбав цукрозаводчик. Артем Якович Терещенко, який 9 грудня 1870р. подарував помісття сину Миколі Артемовичу тоді відкрилась нова сторінка розвитку цукроваріння в Андрушівці. Швидкими темпами на... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 517 | Додав: master | Дата: 02.03.2009

Гортаючи забуті сторінки історії Андрушівщини, з цікавістю дізнаємося про відомих польських митців, творчість яких свідчить про те, що в минулому наш край не стояв обіч розвитку європейської культури.
З нашою батьківщиною пов'язані життя й діяльність Алойзи Фелінського – відомого польського поета... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 502 | Додав: master | Дата: 02.03.2009

Село Городківка Андрушівського району знаходиться на порубіжжі Житомирщини й Вінниччини. Воно розкинулося на правому березі річки Гуйви, яка утворює тут чергу похилих берегів, а під селом розливає води широкого ставу. Село не згадується в жодному літописі, в його теперішній назві сучасний обиватель ... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 962 | Додав: master | Дата: 02.03.2009

Андрушівка - місто, центр району, залізнична станція, розташована у південно-східній частині області, на берегах річки Гуйви (притока Тетерева) за 47 км від Житомира.

Територія Андрушівського району займає площу 95647 га, на якій розташовано 38 населених пунктів з населенням 50,2 тисячі чолов... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 537 | Додав: master | Дата: 15.01.2009

Розташоване на річці Гуйва, доволі молоде за статусом місто (1975) Андрушівка має цікаві пам'ятки археології, історії та архітектури. Так, неподалік від міста, виявлено залишки поселень черняхівської культури. В історичних джерелах Андрушівка згадується лише в 1683р., як приписане село до Старої Кот... читать подробнее >>>
Історія Андрушівки та району | Переглядів: 547 | Додав: master | Дата: 14.01.2009