Андрушівка Понеділок, 06.05.2024, 05:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Реклама
Місце для оголошень...

Категорії розділу
Андрушівщина сьогодні [140]
Основні події в м. Андрушівка та Андрушівському району
Історія Андрушівки та району [75]
Історія м. Андрушівка та Андрушівського району
Видатні земляки Андрушівки [25]
Видатні земляки м. Андрушівка та Андрушівського району
Андрушівка кримінальна [20]
Кримінальне життя м. Андрушівка та Андрушівського району
Запитуйте - відповідаємо [20]
Консультації, відповіді на запитання жителів міста Андрушівка та Андрушівського району
Вітання, поздоровлення, оголошення [8]
Вітання, поздоровлення, оголошення жителів м. Андрушівка та Андрушівського району
Супутникове телебачення в Андрушівці [29]
Корисні поради, відповіді на запитання користувачів супутникового телебачення в м. Андрушівка та Андрушівському районі
Народна творчість Андрушівчан [2]
Вірші, поеми, оповідання, народна творчість Андрушівчан та жителів Андрушівського району
Геральдика [4]
Геральдика м. Андрушівка та Андрушівського району
ДАІ інформує [2]
Інформує ДАІ Андрушівського району
Відео Андрушівка [22]
Відеороліки, відеосюжети, відеорепортажі про Андрушівку та Андрушівський район
Карти м. Андрушівки та району [8]
Географічні карти м. Андрушівка та Андрушівського району
Андрушівська влада [52]
Інформація органів державної влади м. Андрушівка та Андрушівського району
Економіка Андрушівського району [17]
Бізнес і підприємства м. Андрушівка та Андрушівського району
Проект Андрушівка Онлайн [7]
Інформація про проект Андрушівка Онлайн
Організації і підприємства м. Андрушівка та Андрушівського району [47]
Організації, підприємства та установи всіх форм власності м. Андрушівка та Андрушівського району

Теги
дошка оголошень андрушівки, погода м андрушівка, парк андрушевка, погода андрушівка, родина терещенків в андрушівці, нерухомість андрушівки, створити сайт в андрушівці, фк фортуна андрушівка, новини андрушівки, бердичів андрушівка, карти андрушівки, знайомства в андрушівці, андрушівка вулиці, буревісник андрушівка, фотограф андрушівка, відеозйомка андрушівка, андрушівка школа, новини андрушівщини, садиба терещенка андрушівка, архів фотографій андрушівки, організації андрушівки, andrushevka, фотобанк андрушівки, андрушівська міська рада, рекламні оголошення в андрушівці, ремонт комп'ютерів в андрушівці, фото андрушівки, андрушівка сьогодні, таксі андрушівка, андрушівка чайка

Пошук

Форма входу

Головна » Статті » Андрушівка » Запитуйте - відповідаємо

Як підключити ПК до телевізора?
Живі фарби і широкі екрани нових цифрових телевізорів виробляють яскраве потужне враження. Тому, рано чи пізно у будь-якого глядача виникає питання: чи можна скористатися всіма перевагами ТБ при роботі з комп'ютером? Можна!...

Перехресна сумісність дуже популярна серед цінителів якісної електроніки. Фотоапарат прямо підключається до принтера, Flash-плеєр до телефону, телефон до КПК і все це - сумісне з персональним комп'ютером. Не дивно, що і сам комп'ютер являє собою систему різноманітних підключаються блоків. Тому можливість використовувати телевізор замість монітора - цілком логічне рішення.

Програмні та апаратні засоби для такої сумісності існують вже давно. Сучасні можливості відеокарт дозволяють у деяких випадках підключати до комп'ютера більше одного дисплея. Звичайно, найчастіше відеокартою підтримується "полегшений" варіант - під час роботи aльтернатівного монітора основний відключається, але, не рідкість і системи з двома і більше одночасно працюють "екранами".

Інтерфейси

Існує безліч варіантів підключення телевізора до комп'ютера, як для широкоекранних цифрових моделей, так і для скромних аналогових телевізорів:

RCA (A/V для штекерів "тюльпан")
Цей універсальний роз'єм можна знайти майже на будь-якій відеокарті. Через нього можливе підключення комп'ютера до більшості аналогових і багатьом цифровим телевізорів. Якість зображення при підключенні до RCA найскромніше, головне його достоїнство - масовість.

S-Video
Вихід є на багатьох відкритих. Забезпечує передачу по трьох каналах - один для даних про яскравість і дві - про кольоровості. Якість зображення значно вище, ніж при використанні RCA.

DVI - HDMI
Сучасні цифрові інтерфейси передачі відео. Дуже схожі, але, за допомогою HDMI додатково передається звук (до 8 каналів), тоді як з DVI для звуку є окремий кабель. Інтерфейси сумісні один з одним без спеціальних конвертерів, виключно за рахунок кабелю-перехідника, обидва підтримують HDCP (High Definition Content Protection) - захист від несанкціонованого запису захищеного копірайтом контенту. Саме тому вони становлять потенційну загрозу для прогресивних користувачів. Тим не менше, інтерфейси досить поширені у відкритих. Багато карти забезпечені DVI вже сьогодні, за деякими даними, зовсім недавно з'явилися карти на GeForce 7600 GT а також сімейства Radeon з виходами HDMI.

VGA (D-Sub)
Один з типів RGB-з'єднань, найчастіше використовується для підключення до комп'ютера монітора. Роз'ємом RGB оснащено багато сучасні цифрові телевізори. Однак, з назви не слід, що вихід підтримує тільки дозвіл VGA. З'єднання підходить для дозволів SVGA, QXGA, UXGA і т.д. Підтримується, мабуть, найвищу якість зображення.
У випадку, якщо виходи на відеокарті комп'ютера не відповідають роз'ємів телевізора, застосовуються різні додаткові пристрої, що забезпечують повну сумісність і модульованого сигналу, якщо це не зроблено відеокартою, не тільки з новинами, але й по частотах і т. д. Іногдa пристрою досить дороги, але в деяких випадках, особливо для аналогових телевізорів, вони просто необхідні.

Аналогові телевізори

Можливості аналогових телевізорів дещо обмежені. Вони створені під давно існуючі системи кольоровості. Стандарт NTSC підтримує максимальний дозвіл в 525 рядків, PAL і SECAM - 625, а реальний дозвіл - ще менше. Як наслідок, аналогового телевізора зазвичай не може забезпечити комп'ютерне дозвіл вище 640х480, для сучасних потреб - вельми скромні здібності.

Заявлена частота аналогових телевізорів - 50 і 100 Гц, насправді цих показників ніхто і ніколи не досягав. Варто знати, що комфортна робота перед звичайним комп'ютерним монітором можлива при величинах в 70-80 Гц.

Крім того, у всіх аналогових телевізорах використовується т.зв. черезстрокова развертка (кадр послідовно створюється двома напівкадрів з непарних та парних ліній). У моніторах - розгортка прогресивна. Втім, деякі знавці вважають розгорнення оптимальною для перегляду відео, ігор і т. д. - сцен з великою кількістю руху.

Оптимальні інтерфейси для "прямого" з'єднання телевізора з комп'ютером - аналогові RCA і S-Video. За допомогою спеціальних конвертерів можна також забезпечити сумісність роз'ємів телевізора з комп'ютерним VGA-виходом відеокарти. При цьому сигнал, природно, втрачає в якості.

І все ж, аналоговим телевізорів вдалося зайняти міцні позиції в боротьбі за затребуваність для роботи з ПК. Текстові матеріали на екрані є досить невиразно і розмито, зате для перегляду відео це ще один плюс. "Розмитість" зображення дозволяє згладити артефaкти, супутні програмної обробці цифрових відеороликів. Крім того, аналоговий телевізор - доступний за ціною пристрій для проведення бюджетних презентацій.

Цифрові телевізори

LCD, плазмові та проекційні телевізори, як правило, вже забезпечені прямим VGA-входом для комп'ютера. Найновіші моделі самого початку створювалися для HDTV - телебачення з високою роздільною здатністю зображення, вони легко інтегруються з ПК з високими показниками дозволі. Останнім часом вони спочатку виконуються в сумісному з комп'ютером варіанті (TV/Computer monitor).

Дуже якісні показники у РК панелей, що успадкували технологію від моніторів. Грань телевізор / монітор в них майже неможливо розрізнити. LCD-телевізори займають мало місця і відмінно працюють зі статичним зображенням. У цьому відношенні вони перевершують "плазму".

Хоча кольори в плазмових телевізорах часто більш яскраві і "живі", ніж в LCD, при довгому перегляді нерухомої "картинки" в "вигоряє" внутрішнє фосфорна покриття "плазми". Хоча, завдяки новітнім розробкам, ця проблема вже втратила колишню гостроту, вона все ще зберігається.

Проекційні телевізори не завжди відображають кольори з достатньою яскравістю, особливо - рівні чорного, проте саме вони - лідери за розмірами екранів, до цих пір не досягнутим іншими технологіями.

У всіх цих випадках переважніше VGA-з'єднання або цифрове з'єднання DVI - HDMI комп'ютера і телевізора. Вони демонструють найкращі результати. Відповідність дозволів сигналу / зображення в телевізорі забезпечується засобами вбудованого тюнера або відеокарти ПК.

Більшість цифрових HDTV-телевізорів відрізняють великі розміри екранів, можливість якісного відтворення відео в широкому форматі, можливість блискучого проведення презентацій і повноцінних 3D-комп'ютерних ігор. За необхідності цифрові панелі легко відображають текст і дрібну графіком.

Таким чином, телевізори зуміли зберегти свою корисність навіть у "грі на чужому полі". Великі екрани дозволяють їм справлятися з низкою важко здійсненних для звичайних моніторів завдань. Цілком імовірно, що з розвитком промислових технологій ці два типи пристроїв будуть об'єднані в єдиний медіаблок, придатний до використання в будь-якій цифровому середовищі.
Категорія: Запитуйте - відповідаємо | Додав: master (30.09.2009)
Переглядів: 729 | Рейтинг: 0.0/0
Друзі сайту
  • Андрушівка Онлайн
  • Андрушівка фото відео студія
  • Андрушівка блог
  • Андрушівка
  • Андрушівка
  • Андрушівка
  • Знайомства в Андрушівці
  • Андрушівка
  • Андрушівка фото
  • Андрушівка
  • Андрушевка
  • Андрушовка
  • Андрушівка
  • Андрушевка
  • Андрушівка
  • Андрушевка

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright Андрушівка © 2024Конструктор сайтів - uCoz