Андрушівка Середа, 23.01.2019, 22:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Реклама
Місце для оголошень...

Категорії розділу
Андрушівщина сьогодні [140]
Основні події в м. Андрушівка та Андрушівському району
Історія Андрушівки та району [75]
Історія м. Андрушівка та Андрушівського району
Видатні земляки Андрушівки [25]
Видатні земляки м. Андрушівка та Андрушівського району
Андрушівка кримінальна [20]
Кримінальне життя м. Андрушівка та Андрушівського району
Запитуйте - відповідаємо [20]
Консультації, відповіді на запитання жителів міста Андрушівка та Андрушівського району
Вітання, поздоровлення, оголошення [8]
Вітання, поздоровлення, оголошення жителів м. Андрушівка та Андрушівського району
Супутникове телебачення в Андрушівці [29]
Корисні поради, відповіді на запитання користувачів супутникового телебачення в м. Андрушівка та Андрушівському районі
Народна творчість Андрушівчан [2]
Вірші, поеми, оповідання, народна творчість Андрушівчан та жителів Андрушівського району
Геральдика [4]
Геральдика м. Андрушівка та Андрушівського району
ДАІ інформує [2]
Інформує ДАІ Андрушівського району
Відео Андрушівка [22]
Відеороліки, відеосюжети, відеорепортажі про Андрушівку та Андрушівський район
Карти м. Андрушівки та району [8]
Географічні карти м. Андрушівка та Андрушівського району
Андрушівська влада [52]
Інформація органів державної влади м. Андрушівка та Андрушівського району
Економіка Андрушівського району [17]
Бізнес і підприємства м. Андрушівка та Андрушівського району
Проект Андрушівка Онлайн [7]
Інформація про проект Андрушівка Онлайн
Організації і підприємства м. Андрушівка та Андрушівського району [47]
Організації, підприємства та установи всіх форм власності м. Андрушівка та Андрушівського району

Теги
дошка оголошень андрушівки, погода м андрушівка, парк андрушевка, погода андрушівка, родина терещенків в андрушівці, нерухомість андрушівки, створити сайт в андрушівці, фк фортуна андрушівка, новини андрушівки, бердичів андрушівка, карти андрушівки, знайомства в андрушівці, андрушівка вулиці, буревісник андрушівка, фотограф андрушівка, відеозйомка андрушівка, андрушівка школа, новини андрушівщини, садиба терещенка андрушівка, архів фотографій андрушівки, організації андрушівки, andrushevka, фотобанк андрушівки, андрушівська міська рада, рекламні оголошення в андрушівці, ремонт комп'ютерів в андрушівці, фото андрушівки, андрушівка сьогодні, таксі андрушівка, андрушівка чайка

Пошук

Форма входу

Головна » Статті » Андрушівка » Видатні земляки Андрушівки

Вона не може жити без творчості
«У щастя людського є рівних два крила - троянди й виноград, прекрасне і корисне». Ці високі слова незабутнього сина поліської землі М. Т. Рильського розкривають одвічну філософію буття: людина не може жити без творчості, що підносить її над буднями, надихає на добро, допомагає збороти всі бурі житейського моря. Культура і мистецтво, самодіяльна творчість - то духовний стрижень сили і нескореності, могутня основа, на якій виростали, якою збагачувалися творці Української держави і матеріальних цінностей нації.
19-20 жовтня в Національному палаці «Україна» м. Києва проходив творчий звіт Житомирщини на фестивалі мистецтв України, в якому активну участь брали працівники культури та народні аматори нашого району. Цього року українську пісню пропагував народний фольклорний ансамбль «Молодички» (керівник В. Ф. Рожко). Районною бібліотекою (Н. В. Шпаківська) була організована виставка виробів народних майстрів та майстер-клас вишивки і ткацтва, які визнані одними з кращих.
Центровим, звичайно, був рушник нашого району, який два роки тому вишили районні вишивальниці за старовинними орнаментами нашого регіону. Були представлені і рушники переможців цьогорічного конкурсу «Рушники мого краю»: весільні, плечові, під коровай, обереги, родинне дерево та ін. На їх фоні народні умільці демонстрували процес виготовлення рушників. Дуже зацікавила Президента України В. Ющенка, який оглядав виставки, старовинна прялка, на якій пряла пряжу майстриня по ткацтву З. Кучинська, одягнута у власноруч пошитий національний український одяг.
Слід зазначити, що вже вчетверте проходить такий фестиваль, і жоден з них не відбувався без участі представників нашого району. І тому всім, хто брав участь у концерті, сидів у глядацькій залі, було приємно почути серед нагороджених працівників культури і мистецтва Житомирщини прізвище Галини Іванівни Білецької, якій Указом Президента України присвоєно Почесне звання Заслужений працівник культури України. Звичайно, це висока відзнака напруженої роботи всіх працівників галузі, насамперед керівника.
Адже відомо, що корабель іде правильним курсом тоді, коли ним керує вмілий і досвідчений капітан. Районній культурі повезло, коли начальником відділу понад десять років тому була призначена Г. І. Білецька. Саме завдячуючи наполегливості цієї жінки, район має сьогодні один з кращих в області будинок культури, а народний ансамбль пісні і танцю «Криниченька», народний фольклорний гурт «Веселі музики», народний фольклорний ансамбль «Молодички» знають і за межами України. А в скількох конкурсах, фестивалях, ярмарках брали участь наші культпрацівники та аматори народної творчості! І звідусіль приїздили з призовими місцями, відзнаками, нагородами.
На нелегкій і не завжди помітній праці, ентузіазмі й самовідданості культпрацівників тримається районна культура. А заспівувачем цікавих справ є начальник відділу Галина Іванівна. Саме в цій чарівній і милій жінці, незгасимо палає промінь духовності. Джерела її творчості народжують і живлять ріку великого мистецтва, вершинні його злети. Властивий їй життєдайний оптимізм і весела вдача допомагають згуртовувати навколо себе таланти району і втілювати в життя всі найзаповітніші задуми і плани.
Хай не міліють Ваші, Галино Іванівно, колодязі ідей! Продовжуйте і надалі з Вашим колективом зберігати національні та культурні традиції, примножувати пісенну спадщину творчих колективів Андрушівщини.
Категорія: Видатні земляки Андрушівки | Додав: master (18.10.2009)
Переглядів: 292 | Рейтинг: 0.0/0
Друзі сайту
 • Андрушівка Онлайн
 • Андрушівка фото відео студія
 • Андрушівка блог
 • Андрушівка
 • Андрушівка
 • Андрушівка
 • Знайомства в Андрушівці
 • Андрушівка
 • Андрушівка фото
 • Андрушівка
 • Андрушевка
 • Андрушовка
 • Андрушівка
 • Андрушевка
 • Андрушівка
 • Андрушевка

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright Андрушівка © 2019Конструктор сайтів - uCoz